עורך דין לענייני משפחה

עורך דין לענייני משפחה | עו”ד לענייני משפחה

הצילו! אני מחפש עורך דין לענייני משפחה

יותר מ 90% מהשטח של ישראל שייכים למדינה והם תחת פיקוחה וניהולה של רשות מקרקעי ישראל. אדמות אלה נקראות אדמות מנהל. אם וכאשר עקב נסיבות אלה או אחרות אתם משוטטים בחשכה עם פנס מטפורי בתואי נחלה, סיכויים הם שאתם חייבים מישהו עם מפה לסייע לכם: עורך דין נדל”ן. לפני מחליטים סופית חשוב להבין ולבחון מספר גורמים יסודיים. ישנה רשימה ארוכה ומייגעת של ענייני משפחה בהם רובינו לא בקיאים כלל וכלל וגם אם היינו, מקרים אלו עדיין מצריכים נוכחות מקצועית. כאשר בוחרים עו”ד, בין אם בענייני גירושין או כל סוגיה אחרת, חשוב ביותר לבחור ביסודיות.

דוגמה למצבים בהם יש לערב עו”ד לענייני משפחה יחד עם עו”ד נדל”ן

עורך דין לענייני משפחה

הנה רשימה של 8 דברים שמצריכים התערבות של עורך דין לענייני משפחה:

1. פירוד לקראת גירושין.

מישהו שעוזר להוריו בעיבוד המשק אשר אותו יורש אחרי שהלכו לעולמם.

2. פיצול נחלה.

לקיחת חלק מתוך נחלה כלשהי כמו למשל ירושת משק חקלאי.

3. ירושה.

4. פרצלציה במושבים.

חלוקת מקרקעין בין כמה אנשים, בעל תב”ע.

5. היטל השבחה.

תשלום חובה המוטל בשל שיפור במצב המקרקעין, כמו למשל בגלל בניית קומה נוספת.

6. הרחבות קהילתיות במושבים.

פרויקט מגורים המאפשר שילוב לשלב בין שני עולמות: לעבוד בעיר ולחיות בכפר. המצטרפים החדשים מחויבים לממן מספר דברים, כולל מימון הקרקע להקמת הבית, מהונם הפרטי.

7. גישור.

בעקבות האופי המורכב של מצב הנחלות במדינה, הרבה פעמים עולה צורך בהתערבות של מומחה לגישור לסייע לצדדים המתקשים להסכים על נושא פרצלציה.

8. שימוש חורג.

כאשר בעל הנחלה רוצה להשתמש בנכסו באופן ששונה ממה שהוגדר בתוכנית .

חבל להשקיע בחיפוש ולשים זמן וכסף בהחלטה מסוימת שמתבררת אחרי זה כמוטעית. לכן, לפני שסוגרים עם עורך דין נדל”ן יש לברר ולהבטיח שהבן אדם שלפניכם באמת בקי בפרטים. כפי שציין שנה עד שתסתיים התמתחותו. משרדים מסוג כלבו מתאימים לאנשים הזקוקים ל יעוץ במגוון רחב של הרבה תחומים, לדוגמה אנשי עסקים. קבלת יעוץ במשרד גדול תשתלם מבחינת זמן וכסף ותרכז את כל ענייניהם במקום אחד.

להבדיל מכך, משרד בוטיק זהו משרד אינטימי של פחות מעשרה עורכי דין המתמקד בתחום עניין בודד או מעט תחומי דין. כמעט כל אחד מ עורכי הדין העובדים במשרד קטן יהיה שותף בכיר בעל נסיון וידע, גורם שיכול להתברר כ יתרון ענק, בבפרט אם וכאשר השאלה שלכם היא מהקשות יותר בתחום המקרקעין. במשרד כזה, מעצם טבעו הקטן, כנראה שגם תקבלו תשומת לב מרבית ויחס אישי יותר.

בסופו של דבר

בין אם נגמור אומר ללכת עם עורך דין לענייני משפחה ממשרד קטן או שנשים פעמינו אל משרד כלבו צריך לזכור נקודה עיקרית אחת. מי ש שמחליטים לסמוך עליו מוכרח להצטיין בתחום בו אנו זקוקים לסיוע מקצועי. לא פעם אנשים מחליטים לשים את ממונם בנדל”ן. כפי שכולנו מכירים, הערך של בניינים וקרקעות נוטים לטפס יפה עם הזמן ועל כן, אם קורה ו יש לנו ממון פנוי, השיקול ‘למהשלא אתן לו לעמול בשבילי’ אינו מפליא במיוחד. זוהי החלטה חכמה והגיונית, אבל יש לה גם צד מסוכן.

מה המלכודת?

יש סיכון וסיכוי שאם אנחנו אנשים שאין להם רקע בענייני נדל”ן, אנו עלולים להיכשל לבדוק את אלה שאנחנו עומדים לקנות מהם, כמו שצריך. כבר לא פעם בעקבות דברים כאלו אנשים הפסידו את הונם. זה נאמר לא על מנת להרתיע או להפחיד אלא בכדי להתריע. יש כאלה המומחים בהולכת שולל ולמרבה המזל ישנם אחרים שמומחים בלבדוק אותם. אז אתם רק תוודאו שיהיה עמכם מי שיחפור ויבדוק לעומק מוכרים פוטנציאליים בכדי שתדעו ש מה שהם טוענים הינו אמיתי. בדיוק בשביל זה לוקחים עורך דין לענייני משפחה, בדוק.

עורך דין לענייני משפחה | עו”ד לענייני משפחה

עורך דין לענייני משפחה
Sending
User Review
5 (1 vote)

Leave a Reply

Your email address will not be published.